Rok założenia 1993


**************** MAYORAL ***************

**************** MAYORAL ***************

**************** MAYORAL ***************

**************** MAYORAL ***************

*** MAYORAL ************

*********************************** ADAMEX **

Nowy model wózka - VERONA od Coletto.
Wózek charakteryzuje niepowtarzalny styl i elegancja, klasyczne kolory z nutą ekstrawagancji, jest ekskluzywny i wyjątkowy.
Tapicerka wózka uszyta jest z najlepszej jakości materiałów z elementami wysokogatunkowej włoskiej eco-skóry. W wózku zastosowano 6 amortyzatorów, dzięki którym otrzymujemy miękkie zawieszenie z regulacją stopnia twardości.
Pełną charakterystykę znajdziecie Państwo w zakładce oferta> wózki>głęboko-spacerowe.
Wózek w różnych wersjach jest również do obejrzenia w naszym sklepie stacjonarnym.
wykonanie: stargard.com.pl - strony internetowe
W sklepie MALUCH oferujemy Państwu wszystkie niezbędne artykuły dla dzieci. Bogaty asortyment obejmuje artykuły niemowlęce takie jak pierwsza wyprawka, ubranka dla dzieci, pościel dziecięca, łóżeczka dla dzieci, materace do łóżeczek, czy wózki dziecięce. Oferujemy również artykuły dla dziecka: ubranka do chrztu, obuwie dla dzieci i niemowląt oraz zabawki. Artykuły dziecięce takie jak odzież dziecięca, wózki dla dzieci, wózki spacerowe, aż po foteliki samochodowe to szeroki zakres tylko niektórych oferowanych przez nas produktów. Stargard Szczeciński jest miastem, w którym realizujemy naszą pasję od ponad 20 lat. Oferując duże doświadczenie w branży dziecięcej oraz kompleksową pomoc zapraszamy do zapoznania się z ofertą przeznaczoną dla przyszłych Mam i dzieci.
+48  91 834 99 67