Rok założenia 1993


**************** MAYORAL ***************

**************** MAYORAL ***************

**************** MAYORAL ***************

**************** MAYORAL ***************

*** MAYORAL ************

*********************************** ADAMEX **

Kolejna odsłona wózka Barletta > Barletta Rainbow Collection <

To kolejna już odsłona uznanego i cieszącego się popularnością w śród naszych klientów wózka Barletta. Jest to tegoroczna propozycja wózka głęboko spacerowego firmy Adamex. Niepowtarzalny charakter Barletta Rainbow zawdzięcza kolorowym elementom tapicerki i stelaża.Barletta Rainbow posiada również jak wcześniejsze wersje ryflowany aluminiowy stelaż. Wózek Barletta posiada innowacyjny, podwójny amortyzator, który zapewnia komfort jazdy. Ta cecha w połączeniu z właściwym wyważeniem pozwala na łatwe pokonywanie: krawężników, progów itp. Nowoczesny system wpięcia pozwala w łatwy sposób zmienić wózek z wersji głębokiej na spacerową lub wpiąć fotelik samochodowy. Wszystkie moduły można zamontować przodem lub tyłem do kierunku jazdy.
Wszystkie dotychczasowe odsłony wózka jak i najnowszą oraz pełną charakterystykę znajdziecie Państwo w zakładce oferta> wózki>głęboko-spacerowe.
Wszystkie wersje w bogatej kolorystyce są również do obejrzenia w naszym sklepie stacjonarnym.
wykonanie: stargard.com.pl - strony internetowe
W sklepie MALUCH oferujemy Państwu wszystkie niezbędne artykuły dla dzieci. Bogaty asortyment obejmuje artykuły niemowlęce takie jak pierwsza wyprawka, ubranka dla dzieci, pościel dziecięca, łóżeczka dla dzieci, materace do łóżeczek, czy wózki dziecięce. Oferujemy również artykuły dla dziecka: ubranka do chrztu, obuwie dla dzieci i niemowląt oraz zabawki. Artykuły dziecięce takie jak odzież dziecięca, wózki dla dzieci, wózki spacerowe, aż po foteliki samochodowe to szeroki zakres tylko niektórych oferowanych przez nas produktów. Stargard Szczeciński jest miastem, w którym realizujemy naszą pasję od ponad 20 lat. Oferując duże doświadczenie w branży dziecięcej oraz kompleksową pomoc zapraszamy do zapoznania się z ofertą przeznaczoną dla przyszłych Mam i dzieci.
+48  91 834 99 67